wegiel

 ATRAKCYJNE CENY 

 UWAGA GWARANCJA SUCHOŚCI!!!

OFEROWANY EKOGROSZEK JEST CZYSZCZONY ORAZ SUSZONY PRZED WORKOWANIEM !!!

 Węgiel workowany dostarczany jest na palecie jednorazowej w worach z systemem mikrowentylacji 

 

  • Ekogroszek wysokoenergetyczny EXTRA BRAK!!!
  • Ekogroszek wysokoenergetyczny ULTRA 1500zł tona/paleta                  30,00 zł worek 20kg
  • Ekogroszek wysokoenergetyczny POWER 1600zł tona/paleta          40,00 zł worek 20kg
  • Orzech gruby wysokoenergetyczny 1600 zł tona/paleta                            40 zł worek 25kg
  • Transport GRATIS w promieniu 25 km od siedziby firmy.
  • Dostawy hurtowe min. 25 ton – cena ustalana indywidualnie

Dobrej jakości węgiel wcale nie musi kosztować fortuny – w naszej ofercie znajdziesz najwydajniejszy ekogroszek, cena którego nie sprawi, iż stracisz wszystkie oszczędności. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wysokoenergetyczne paliwa kopalniane, które przed workowaniem są dokładnie suszone, by zapewnić najwyższy możliwy standard produktu. To właśnie dbałość o szczegóły sprawia, iż zostaliśmy zaufanym dostawcą węgla dla wielu osób mieszkających w Poznaniu oraz okolicach.

Rozsądna cena za worek i szybka dostawa

Za dostępne w naszej ofercie produkty nie przepłacisz, szczególnie, gdy na horyzoncie pojawi się promocja. Ekogroszek workowy jest jednym z najbardziej wydajnych paliw stałych przeznaczonych do produkcji energii cieplnej na rynku, a to tylko jedna z jego wielu zalet. Jego spaliny są bowiem o wiele bardziej przyjazne środowisku, niż konwencjonalny węgiel oraz inne tradycyjne materiały opałowe.

Nasza firma oferuje najwyższej jakości ekogroszek wysokoenergetyczny oraz orzech gruby po promocyjnych cenach. Dodatkowo, za transport nabytego materiału w promieniu 25 km od siedziby firmy nie płacisz nic! Produkty są pakowane w wory z systemem mikrowentylacji, więc są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią oraz innymi niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przechowywać zakupiony materiał bez obawy o jego użyteczność za kilka miesięcy.

Poniżej przedstawiamy dokładny rozkład cenowy, który podany jest w dwóch wariantach. Możliwy jest zakup paliwa stałego w przeliczeniu na worki lub na tony. Jeśli chodzi o dostawy hurtowe, czyli te zaczynające się od 25 ton, cena ustalana jest indywidualnie. Jeden worek zawiera 25 kg węgla. Zakupiony produkt dostarczany jest na palecie jednorazowej, co znacznie ułatwia proces transportowy oraz pozwala na sprawne wykonanie powierzonych nam zadań.

Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z pełną rozpiską dostępnych w naszym katalogu wariantów węgla oraz do kontaktu w celu umówienia szczegółów zamówienia, adresu dostawy oraz zadania jakichkolwiek pytań na temat naszych usług.

ul. Długa 39 Sarbinowo k/Swarzędza | 62-021 Paczkowo | woj. wielkopolskie | tel: 603-330-441 | E-mail: mpconcept@op.pl | NIP: 783-158-23-10